Mobildiskotek med div. lys

Vurdering

DKK 7.400

Aarhus

6573836

Mobildiskotek med Denon Dn-HD2500, DJ-Tech Ax-121. 2 Martin lys, model MAC300, div. lamper med lys, samt stativer. Fremstår med få brugsspor til brugsslitage. Fejl og mangler kan forkomme. Lauritz.com garanterer ikke for funktionaliteten.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage