Empire klapbord samt 2 stole. 19/20 årh. (3)

Vurdering

Roskilde

6571308

Empire klapbord H. 74 L. 88 B. 68 cm. 2 klapper à 25 cm. 1 skuffe (uden nøgle) samt 2 sortmalede stole med stibet betræk. Brugsspor. (3)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage
Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitikCopyright Lauritz.com © 2023-2026Version: 1.4.19