Brouer, reol, egetræ, 1970'erne (2)

Vurdering

DKK 3.200

Vejle

6570558

Brouer Møbelfabrik, to-delt reolsystem, front med inddelte rum, nederst låger låger bag hvilke hyldeplads og udtræksbakker. H. 175 B. 150 D. 52 cm. Fremstår med alm. slitage, nogle ridser og mærker.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage