Dansk møbelproducent: Et par reoler - teaktræ (2)
Dansk møbelproducent: Et par reoler fineret med teaktræ. Front med hylder samt skuffe og spejl. H 100 cm, B 61 cm, D 29 cm. Brugsspor og mærker. (2)