Peter J. Lassen. Sæt på 8 Montana reoler, grå (8+8)
Momsvare
Peter J. Lassen (1930 - 2019). Sæt på 8 Montana reoler, grålakeret MDF. H. 70 cm. B. 35-70 cm. D. 30,5 cm. 8 sokler og div. hylder medfølger. Fremstår med brugsspor og ridser.