Brouer, lav skænk, palisander, 1970'erne

Vurdering

DKK 3.400

Vejle

6572793

Brouer, lav skænk af fineret palisander, massive mørke ben, front med skuffer og låger bag hvilke hyldeplads, 1970'erne. H. 79 B. 135 D. 50 cm. Aldersrelateret brugsspor, top med nuance-forskel.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage