Dansk møbelproducent: Kommode - teaktræ

Vurdering

København

6567651

Dansk møbelproducent: Kommode fineret med teaktræ. Front med 2 skuffer. H 62 cm, B 58 cm, D 33 cm. Brugsspor og enkelte mærker.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage