Dansk møbelproducent: To skænke med reoloverdele - palisander (4)
Dansk møbelproducent: To skænke med reoloverdele fineret med palisander. Bund med jalousilåger top med hylder. Fremstår med brugsspor, skjolder, finérafslag samt skader på den ene jalousilåge. H 219,5 cm, B 143 cm, D 46 cm. (4)