Jensen Farre, Hepplewhite skænk, model 1

Vurdering

DKK 2.800

Vejle

6570841

Jensen Farre. Hepplewhite, skænk af fineret og delvist flamberet mahogni, front med to låger, bag hvilke hylder samt seks skuffer med greb af messing, kanneleret tilspidsede ben med sko af messing, model 1. H. 90 L. 218 B. 55 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med alm. brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage