Kommode af teaktræ, 1960'erne.

Vurdering

Roskilde

6572387

Kommode af teaktræ, front med 6 skuffer, H. 109 B. 75 D. 42 cm. 1 nøgle medfølger. 1 håndtag mangler, ridser og mærker

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage