Montana: To skuffemoduler, mahogni

Vurdering

DKK 1.300

Hørsholm

6571729

Montana: To skuffemoduler, mahogni. Hver med to skuffer. Til vægophæng H. 13 cm, B 69,5 cm, D. 30 cm.
Brugsspor i form af småridser. Har været samlet side mod side med skruer

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage