Anker armbånd udført i 14 kt guld

Vurdering

DKK 17.500

Aalborg

6572869

Anker armbånd udført i 14 kt guld med indskudslås og dobbelt sikkerhedshasp. Længde ca. 20,5 cm. Vægt: 21,78 gram. Stemplet: 585 samt mester. Fremstår med lette brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage