Georg Jensen: 14 årsskeer årgange 1972-2023. (14)
Georg Jensen: 14 årsskeer af forgyldt sølv bestående af: 1972, 74, 2x75, 2x76, 2x77, 78, 79, 80, 81,88, 2023. Samlet vægt ca. 630 g. Medfølgende æsker, Fremstår med brugsspor samt slid på forgyldning.