Maria Berntsen for Georg Jensen Season adventsstage samt kærtestager (3)

Vurdering

Aarhus

6573687

Maria Berntsen for Georg Jensen Season forgyldt adventsstage samt kærtestager. Fremstår med brugsspor. (3)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage