Par Tyske lysestager af sølv, skævknækket rokokoform.

Vurdering

DKK 7.400

Aarhus

6570582

Par Tyske lysestager af sølv, skævknækket rokokoform. Et par lysestager af sølv, skævknækket rokokoform. Tyskland, 19. årh. Udfyldte. H. 19 cm. Samlet vægt ca. 955 gram. Alm. brugsspor, lille bule på den ene. (2)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage