Samling antikke sølvskeer, 18 årh. (5)
Samling antikke sølvskeer, best. af 1 empire suppeske stemplet københavn 1797, graveret initialer 1798 L. 22 cm. 3 teskeer L. 14 cm samt flødeske graveret 1789 L. 17 cm. 18 årh.
Alt med alm. brugsspor, vægt ca. 141 g. (5)