Knut Hesterberg for Ronald Schmitt. Sofabord af aluminium

Vurdering

DKK 6.400

Vejle

6533063

Knut Hesterberg for Ronald Schmitt. Sofabord med stel af aluminium, bordplade af glas. Ø 110 cm, H. 47 cm. Fremstillet af Ronald Schmitt, Tyskland. Fremstår med brugsspor, stel med ridser.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage