Norm Architects for Menu. Sofabord af marmor

Vurdering

DKK 6.200

København

6571977

Norm Architects for Menu. Sofabord af marmor. H. 26 cm., L. 100 cm., B. 60 cm. Fremstår med brugsspor.
Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage