Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Rektangulær sofabord, mahogni

Vurdering

Aarhus

6571677

Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Kvadratisk sofabord af fineret og massivt mahogni. Fremstillet hos Botium. H. 40 L. 117 B. 70 cm. Fremstår med lettere brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage