Trioh: Københavnerbord - teaktræ

Vurdering

København

6568793

Trioh: Københavnerbord med hollandsk udtræk i siderne fineret med teaktræ. H 54 cm, L 150 cm, D 54 cm og udslået H 72 cm, L 150 cm, D 90 cm. Brugsspor og mærker.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage