Trioh: Københavnerbord - teaktræ
Trioh: Københavnerbord med hollandsk udtræk i siderne fineret med teaktræ. H 54 cm, L 150 cm, D 54 cm og udslået H 72 cm, L 150 cm, D 90 cm. Brugsspor og mærker.