Bænk af mørkt træ med polstret lædersæde
Bænk af mørkt træ med buede tremmegavle, polstret sæde med brunt læderbetræk. L. 110 cm, H. 76, sædehøjde 53 cm. D. 41 cm. 20./21. årh. Alm. lette brugsspor