Hans J. Wegner. Additionssofa / modulsofa, model 280 (3)

Vurdering

DKK 12.500

Vejle

6573250

Hans J. Wegner 1914-2007. Modul sofa med stel af mahogni-bejdset bøg, løse hynder original betrukket med uld. Fremstillet pg stemplet hos Getama. Fremstår med alm. aldersrelateret slitage. (3)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage