Sovesofa, betrukket med grønt uld
Sovesofa med nedfældelig ryg, betrukket med grønt uld og monteret med ben af teak. H. 75 cm. B. 215 cm. Sædehøjde 43 cm. Fremstår med brugsspor; slitage på betræk ved kanter.