Sovesofa, betrukket med grønt uld

Vurdering

DKK 1.900

København

6567837

Sovesofa med nedfældelig ryg, betrukket med grønt uld og monteret med ben af teak. H. 75 cm. B. 215 cm. Sædehøjde 43 cm. Fremstår med brugsspor; slitage på betræk ved kanter.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage