BoConcept. Spisebord i eg med centerudtræk.
BoConcept. Spisebord i fineret eg med centerudtræk ,runde tilspidsede ben. H. 75. L. 140/185. B. 100 cm. Udstillingsmodel med minimale brugsspor.