Søholm. Testel af stentøj. (29)
Søholm. Testel af blå/brun glaseret stentøj best. af. tekande, kander, kopper, underkopper, fad, kagetallerkner mm. Alt med brugsspor, ridser mangler og defekter/ limet låg (29)