Søholm. Testel af stentøj. (29)

Vurdering

Roskilde

6569618

Søholm. Testel af blå/brun glaseret stentøj best. af. tekande, kander, kopper, underkopper, fad, kagetallerkner mm. Alt med brugsspor, ridser mangler og defekter/ limet låg (29)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage