Kildemoes- E-Going Elektrisk Dame elcykel - Sort
Momsvare
Kildemoes- E-Going Elektrisk Dame elcykel med 7 gear - Sort. Stel str. 47 cm. Stel nr. WBK120279S. Fremstår med tydelige brugsspor, ridser/skrammer samt nogle defekter. Batteri aflåst, nøgle medfølger ikke til dette ej heller til lås. Ej afprøvet da batteri er afladt. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.