Audo Copenhagen. Sæt på seks barstole, model 'Afteroom/Counter Chair' (6)

Vurdering

DKK 1.200

København

6572283

Audo Copenhagen. Sæt på seks barstole med stel af sortlakeret metal, ryg af sortlakeret mdf, sæde betrukket med brunt skind. Fremstillet hos Audo Copenhagen, model 'Afteroom/Counter Chair'. Sh. 73 cm. Fremstår med alm. brugsspor, herunder enkelte ridser og mærker, primært på stel. (6)

Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage