Lievore Altherr Molina. To stole, model Catifa (2)

Vurdering

København

6572478

Lievore Altherr Molina. To spisestole med drejbart stel af sortlakeret stål, formstøbt sæde betrukket med cognac farvet læder. Sh. 49 cm. Fremstillet hos Arper, Italien. Fremstår med almindelige brugsspor. (6)
Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage