Modus. Sæt på seks barstole af grålakeret træ (6)
Momsvare
Modus. Sæt på seks barstole af grålakeret træ. H. 103 cm. Sh. 76 cm. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte ridser, mærker/små afslag. (6)
Proveniens: Danske Bank.