Modus. Tre barstole af grålakeret træ (3)

Vurdering

København

6572492

Modus. Tre barstole af grålakeret træ. H. 103 cm. Sh. 76 cm. Fremstår med brugsspor, herunder enkelte ridser, mærker. (3)
Proveniens: Danske Bank.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage