Space Copenhagen for Fredericia Furniture. Fem barstole, model 'Spine' (5)

Vurdering

København

6569911

Space Copenhagen for Fredericia Furniture. Fem barstole, model 'Spine'. Stel af sortlaseret asketræ og sortlakeret metal, sæde betrukket med sort læder. Sh. 68 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. (5)

Proveniens: Danske Bank

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage