Space Copenhagen for Fredericia Furniture. Fem barstole, model 'Spine' (5)
Momsvare
Space Copenhagen for Fredericia Furniture. Fem barstole, model 'Spine'. Stel af sortlaseret asketræ og sortlakeret metal, sæde betrukket med sort læder. Sh. 68 cm. Fremstår med almindelige brugsspor. (5)
Proveniens: Danske Bank