Sæt på fire aluminiumsfælge med dæk (4)

Vurdering

København

6570672

Sæt på fire aluminiumsfælge med dæk.

Fælge:
Mærke: Ukendt
Diameter: 18"
Bredde: 8"
ET: 40
PCD: 5/114,3
Centerhul: 64 mm.

Dæk:
Mærke:Firemax FM805
Størrelse: 235/45R18
Dækmønster: Ca. 6 mm.

Fremstår med brugsspor og ridser på fælgkant

Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage