Sæt på fire aluminiumsfælge med dæk (4)
Sæt på fire aluminiumsfælge med dæk.
Fælge:
Mærke: Ukendt
Diameter: 18"
Bredde: 8"
ET: 40
PCD: 5/114,3
Centerhul: 64 mm.
Dæk:
Mærke:Firemax FM805
Størrelse: 235/45R18
Dækmønster: Ca. 6 mm.
Fremstår med brugsspor og ridser på fælgkant
Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her