Sæt på fire Tesla aluminiunsfælge med dæk (4)

Vurdering

København

6569613

Sæt på fire aluminiumsfælge med dæk.

Fælge:
Mærke: Tesla
Diameter: 18"
Bredde: 8,5"
ET: 38
PCD: 5/114,3
Centerhul: 64,1 mm.

Dæk:
Mærke: Windforce snowblazer UHP
Størrelse: 235/45R18
Dækmønster: Ca. 7 mm.

Fremstår med brugsspor samt fælgkant med ridser.

Politiets auktioner over hittegods, cykler, og koster. Se alle politiets auktioner her

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage