Gucci 85th Anniversary Horsebit Hobo skuldertaske

Vurdering

DKK 4.400

Aalborg

6573243

Gucci 85th Anniversary Horsebit Hobo skuldertaske. Udført i mønstret velour med bordeaux læderbetæninger. Let forgyldt hardware. Justerbar skuldrerem, samt magnetlukning. Indvendigt et stort rum med en mindre åben lomme samt en større sidelomme med lynlås. Serienummer: 163804 273048. H: ca. 26 cm. L: ca. 37 cm. Dustbags medfølger. Fremstår med lette brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage