4 stk. lommeure i kasser af sølv.

Vurdering

DKK 1.300

Aarhus

6565119

3 stk. herrelommeure i kasser af sølv, de 2 af dem defekte samt lille damelommeur (defekt) i kasse af sølv. Fremstår med brugsspor, fejl og mangler. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten. (4)

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage