Ida Holm Mortensen, skål af stentøj (cd)

Vurdering

Hørsholm

6569912

Ida Holm Mortensen (f. 1950), skål el. fad dekoreret med fasan, sign. i bunden IHM og dateret 93. H 11 cm, Ø 48 cm. Brugsspor.

  • Kontakt os
  • Vurderingsdag info
  • Velgørenhed
  • English frontpage