1 par, olja på duk, okänd konstnär

Varenummer: 5792988
Auktionen afsluttes
06-10-2020 13:18:00
Vurdering
SEK < 1.000

OKÄND KONSTNÄR: (2), interiörer, olja på duk, 1900-talets första hälft, par vid häst, 1800-tal, 36,5 x 29 cm, ej signerad, bildmått 34x25 samt 26x34 cm