14 kt. hvidguldring med brillant

Varenummer: 6323075

Næste bud: DKK 950
Vurdering: DKK 1.200

14 kt. hvidguldring med brillant stemplet max a og 585 Ring str. 51 Vægt. ca. 2,3 g. Brugsspor.

DKK 950
Auktionen afsluttes:  01-02-2023 20:27:46
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej