14 kt. hvidguldring med brillant

Varenummer: 6323075
Vurdering: DKK 1.200

14 kt. hvidguldring med brillant stemplet max a og 585 Ring str. 51 Vægt. ca. 2,3 g. Brugsspor.
Auktionen afsluttes:  07-02-2050 09:11:00