Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sport og fritid
Cykler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
17722 Nishiki damecykel
:
6297765
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
Nishiki damecykel med 24 gear. Str. 48cm. Stelnr. WN00597X. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt ulåst. Defekter samt mangler forekommer. Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi
30-04-2023 18:33:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1765195
25-04-2023
15:06:39
350
Til toppen