17722 Nishiki damecykel

Varenummer: 6297765
Vurdering: DKK < 1.000

Nishiki damecykel med 24 gear. Str. 48cm. Stelnr. WN00597X. Fremstår med brugsslitage herunder rust, skrammer samt ulåst. Defekter samt mangler forekommer. Lauritz.com indestår ikke for funktionaliteten

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Nordjyllands Politi
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 18:39:08
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej