3 afrikanske masker af udskåret træ (3)

Varenummer: 6304971

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

3 afrikanske masker. Udskåret, bemalet og patineret træ. Ene monteret med snore og uld. Brugsspor og enkelte kantafslag. 48 x 38; 32 x 23; 31 x 30 cm. (3)

Auktionen afsluttes:  02-12-2022 13:06:51
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej