5041 - Kuota Kebel, cykel.

Varenummer: 6383761
Hammerslagspris: DKK 2.800
Vurdering: DKK 1.500

5041 - Kuota Kebel, cykel. med otte gear. 54 cm. stlnr. KURO2LWR080019. Fremstår ulåst med brugsspor. Herunder defekte gear og bremser, samt ridser på stel og mørnede dæk.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  27-05-2023 17:16:00