6352 - Nishiki, herre cykel

Varenummer: 6384158
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

6352 - Nishiki, herre cykel. 56 cm. stlnr. WN24078C. Fremstår ulåst med brugsspor. Slidte håndtag og sadel. Ridser i stel.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  04-06-2023 17:50:52

2110945 04-06-2023 15:59:37 DKK 400
2302534 02-06-2023 16:49:55 DKK 350