6355 - Raleigh, dame cykel

Varenummer: 6384160
Hammerslagspris: DKK 400
Vurdering: DKK < 1.000

6355 - Raleigh, dame cykel med tre gear. 47 cm. stlnr. WN16756G. Fremstår ulåst med brugsspor. Ridser i stel.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  27-05-2023 10:46:00

2133684 27-05-2023 10:37:36 DKK 400
2120842 24-05-2023 13:59:57 DKK 350