Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sport og fritid
Cykler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
6355 - Raleigh, dame cykel
:
6384160
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
< 1.000
6355 - Raleigh, dame cykel med tre gear. 47 cm. stlnr. WN16756G. Fremstår ulåst med brugsspor. Ridser i stel.
Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi
Se alle
auktionerne her
27-05-2023 10:46:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2133684
27-05-2023
10:37:36
400
2120842
24-05-2023
13:59:57
350
Til toppen