6358 - Kildemoes, herre cykel

Varenummer: 6384164
Hammerslagspris: DKK 850
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6390929
6358 - Kildemoes, herre cykel med tre gear. 59 cm. stlnr. WBK078026Z. Fremstår ulåst med brugsspor. Ridser i stel.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  27-05-2023 10:47:00