6358, Winther, dame el-cykel

Varenummer: 6226648
Hammerslagspris: DKK 1.400
Vurdering: DKK < 1.000

6358, Winther, dame el-cykel. 46 cm. Stlnr. WAV53478J. Fremstår låst, med brugsspor. Mangler nøgle, batteri og oplader. Lauritz står ikke indenfor det tekniske i produktet. Rust på kæde.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 14:50:00