6403, Gazelle, dame el-cykel

Varenummer: 6226752
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

6403, Gazelle, dame el-cykel med syv gear. 50 cm. stlnr. WGAZ60819308M. Fremstår låst, med brugsspor. Mangler nøgler, batteri og oplader. Lauritz står ikke for det tekniske i dette produkt.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 10:18:00
Showroom:   Herlev, DK