6415, Gazelle, dame el-cykel

Varenummer: 6226778
Hammerslagspris: DKK 1.300
Vurdering: DKK < 1.000

6415, Gazelle, dame el-cykel med syv gear. 53 cm. Stlnr. WGAZ60440926L. Fremstår låst, med brugsspor. Huller i sadel. Mangler nøgler, oplader og batteri. Lauritz står ikke inde for det tekniske i produktet.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 10:06:00