6421, Samling cykler (3)

Varenummer: 6226794
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

6421, Centurion, herre cykel med syv gear, Stlnr. WAK32429K. Fremstår ulåst, med brugsspor. Defekt sadel. Slidte håndtag. Mangler støtteben. 6416, Raleigh, herre cykel. Stlnr. WN68123D. Fremstår låst, med brugsspor. Defekte gear. Rust ved hjul, pedaler og sadel. 6410, Batavus, dame cykel. 53 cm. Stlnr. WTVBA7211674B. Fremstår låst, med brugsspor. Defekte gear. Huller i sadel. Rust ved pedaler.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 10:36:00
Showroom:   Herlev, DK