6438, Raleigh, dame cykel

Varenummer: 6242457

Næste bud: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

6438, Raleigh, dame cykel med to gear. 58 cm. stlnr. WN84222C. Fremstår låst, med brugsspor. Rust ved kæde. Hul i sadel. Slidte håndtag. Mangler støtte ben.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  15-08-2022 16:08:48
Showroom:   Herlev, DK

2254135 13-08-2022 09:50:02 DKK 300