6485, Cultima, dame el-cykel

Varenummer: 6226719
Hammerslagspris: DKK 700
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

6485, Cultima, dame el-cykel med syv gear. Stlnr.WCR26292L. Fremstår ulåst, med brugsspor. Slidte håndtag. Mangler batteri, oplader og nøgler. Lauritz står ikke inde for det tekniske i dette produkt.

Auktioner over hittegods, cykler, og koster fra Københavns Politi

Se alle auktionerne her

Auktionen afsluttes:  25-06-2022 11:11:00
Showroom:   Herlev, DK